Επιστροφή αχρεωστήτως καταβληθέντων ποσών για δημοτικά τέλη και φόρους μετά από παρέμβαση του Συνηγόρου του Πολίτη
Ο Δήμος Παύλου Μελά επέστρεψε σε πολίτη ποσά που είχε καταβάλει αχρεωστήτως για Δημοτικά Τέλη, Δημοτικό Φόρο και Τέλος Ακίνητης περιουσίας, αποδεχόμενος την επισήμανση του Συνηγόρου του Πολίτη ότι η επιστροφή τέτοιων ποσών δεν συνδέεται με την ύπαρξη ή μη υπαιτιότητας των υπόχρεων
Αρχείο
- Σύνοψη Διαμεσολάβησης - 53 KB